Осінь-зима 2015

не можу себе заставити писати частіше.хоча вартує, бо зміни є, нові успіхи і промахи теж є. а нових постів немає 😦 а потім і не згадаю через 20 років, а так цікаво буде почитати, можливо навіть посоромитись себе і своїх примітивних проблем.

по бізнесу, яким я несерйозно займаюся. сезон весіль закінчився успішно, але на цьому і потік клієнток зменшився. розпочався сезон “грудневих”, передноворічних корпоративів, зимових фотосесій тощо – але це все не до порівняння з тематичними весіллями і різними гулянками. За виручені гроші я вирішила оновити вебсайт та зробити професійну фотосесію в стилі lookbook. Це все складно, бо як замовник ставить задачі, скільки і наскільки професійні люди залучені до цього процесу – такі й результати. Мої очікування від оновленого сайту та фотосесії це більше клієнтів з інших міст та областей. Наразі бачу в цьому перспективу, бо вже цього року було багато замовлень “на осліп” з інших міст. Так що будемо більше співпрацювати з доставкою в 2016. Поки нового приміщення для Краси так і не винайняли, це промах, це складно, це дорого, хоча розумію що воно себе окупить. Загалом, буває бажання інвестувати декілька тисяч в себе і піти на якісь справжні бізнес курси, які навчуть мене працювати по-справжньому, впроваджувати все зразу і одразу, а не відкладати. Але це мене і лякає. Як правило такі курси спонукають тебе діяти моментально, але чи я маю змогу часову та фінансову, я не впевнена. Наразі, я просто мати з малими дітьми та безробітним чоловіком. Чи це час для експериментів? Можливо 🙂 Я божевільна оптимістка та азартна.

про особисте, часто бувають моменти, хочеться закинути весь бізнес, а краще сказати найняти працівницю і пустити бізнес за течією, а самій накупити ниток для в’язання, книжечок з наклейками для дитини, обирати люстри для спальні і всяке таке. І хочеться, і колеться. Мабуть це наразі неможливо.

декілька історій з життя знайомих.

історія №1 подруга винайняла гарне приміщення з партнером по бізнесу і успішно розвивають власний бізнес по-дорослому – приділяють багато часу цьому і ресурсів. У подруги дитина одного віку з моєю, доглядають бабусі, дідусі, родичі тощо.

історія №2 подруга з двома малими дітьми. Вона невтомна, сильна, щаслива. Ніяких амбіцій по роботі поки немає, а повністю віддається дітям. Всі щасливі і вона і діти. В неї маса терпіння і їй абсолютно нічого не бракує.

історія №3 подруга на роботі з 9 до 18. дитина в садочку. Часу на буття “разом” бракує, але це відносно. І взагалі, кому бракує, дитині чи мамі. Чи коли вони будуть “разом” це принесе комусь користь або щастя.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s