Нова дитина, новий етап

Коли я готувалась до народження першої дитини я вирішила, що мені терміново треба зайнятися якимось бізнесом. Бо мов дитина народиться і буде купа вільного часу: дитина лише їсть і спить.

Тепер коли народилася друга дитина я вже думаю, якби то знайти час на дітей і повністю цьому віддатися. А з іншого боку, це означає, що я маю закинути вдалу справу, яка не досягла ще значного успіху, але має потенціал…А ще з іншого боку, якщо я закину справу на даному етапі це означатиме, що я лузер, яка не доводить речі до кінця і кидає посеред дороги. Це для мене дуже образливо, бо я до такого схильна, це моя добре відома слабка сторона.

Тому все просто. В мене нова дитина, значить маю перейти на новий етап в бізнесі. Я ж знаю, що для цього потрібно. В мене, правда, зараз немає ні часу, ні грошей. Проте, гроші зараз би були найдоречнішими.

Деколи я собі думаю, чому хтось хто має багато грошей не подзвонить мені з інвест-пропозицією? Потім я даю собі відповідь. Але це говорить розум. Але ж де поділися багаті та божевільні? 🙂scotiabank_the_richness_project_newborn-565x316

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s