штиль

ось я зараз думаю як життя протікає…в році 365 днів, останні 62 днів були вдома з малими дітьми. Це дуже складно якщо ти намагаєшся бути доброю мамою. Це мега терпіння і витривалість. Це багатофункціональність тривалістю понад 12 годин на добу. Це не робота. На роботі ти можеш сісти і втикнути ненадовго, коли настрій “не такий” можеш побалакати з колегами про спорт, літо, хоббі. З дітьми такі паузи недопустимі. І часто потрібно підлаштовуватися під чийсь настрій: якщо він поганий – піднімати, якщо добрий – веселитись, а свій –  сховати десь далеко. Щастить тим у кого люблячі чоловіки, які перебирають частину, а краще половину обов’язків з дітьми на себе. Таке роблять лише справді люблячі чоловіки, бо інші втомлені з роботи або “маю дещо зробити” або “дитина не хоче бавитись, а хоче до тебе” тощо. А я знаю дівчат, моїх однолітків, які не 365 днів, а близько 635 днів проводять з дітьми без допомоги чоловіка і близьких. І вони щасливі, вони виважені та уважні, вони доглянуті. Як? Може вони не щирі? Може вони щасливі лише напоказ? Думаю вони щирі, просто (ігровим жаргоном) “прокачуються лише в одному напрямі”. І їм це добре виходить.  А я б хотіла багато різного і нараз, тому я “троюшніца” як сказала про мене одна стабільна людина Вера.
Все ж, щоб я б порадила собі та іншим людям хто багато днів в році посвячує лише дітям – багато читати. Бо лише це тримає твій мозок в тонусі. Лише це дозволяє тобі “прокачувати” інші напрями життя. Мабуть лише це дає тобі більші знання ніж будь яка освіта в класичному розумінні (ВУЗ, курси і т.д.) А за свої soft skills можна не переживати – витривалість, комунікабельність, винахідливість – якщо ти зуміваєш знайти підхід до дітей, скординувати їхню активність  при цьому залишаючись в гарному настрої, то вакансія зі словом “менеджер”вже для тебе.

Ну а в моєму бізнесі тим часом штиль. Люди є, а клієнтів немає. Що робити підприємцям в місяці коли немає чим платити податки? А оренду? А зарплату?

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s