Що я б робила, якби нічого не боялась?

Люблю почитувати #theukrainians
I ось натрапила на уривок інтерв’ю з Ярославом Ажнюком (співзасновник Petcube, а це найуспішніший український стартап 2013 року):
“Є така хороша фраза, яка, подейкують, висить біля робочого місця Марка Цукерберга. Вона звучить так: «Що б ти зробив, якби не боявся?»”

Гарне запитання, чи не так? Якщо говорити про “Красу”, то відповідь на це трохи космічна, але дуже реальна. Бо єслі сільно захатеть можна в космос політеть. А по-нормальному: межі існують лише в нашій свідомості (анлійський відповідник sky is limit).

Отже, я завжди бачила “КрасаНапрокат” як інтернет-прокат. Не знаю навіть чи такі визначення бувають. Може онлайн-прокат. Але суть зрозуміла.Хочеться щоб послуга прокату сукні була настільки автоматизована і прописана, що це б стало нормою брати в прокат сукні за допомогою різних онлайн-інструментів, які допоможуть успішно вибрати, поміряти, оцінити сукню в онлайн режимі.

І так, я усвідомлюю що дівчата бувають різні, і так, я розумію що їхня обєктивність при виборі сукні онлайн може бути хибною. Звичайно, що дівчата дивлячись на фото сукні на сайті, де модель має ідеальні форми, зачіску, макіяж і.тд.  – це все збиває з пантелику. Проте! Скільки стартапів зав’язані на “artificial intelligence” де “машина” виходячи з вхідних умов краще знає що Тобі потрібно. Ок, звучить трохи як трейлери 2016 року про інші світи…

Коротше, свій задум “онлайн прокату” поки я зосереджую на YouTube.

Далі буде

#онлайнпрокат #інтернетпрокат #красанапрокат #прокатодягу #межііснуютьлишевнашійсвідомості
 

Advertisements

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s